Ўзб Рус Eng
Охирги янгиланиш : 30.05.2020



02:34:26 (GMT +5), Яш, 31 Мая 2020

КАРАНТИН ДАВРИДА ЎЗ ФАОЛИЯТИНИ ДАВОМ ЭТТИРАЁТГАН НОТАРИУСЛАР ҲАҚИДА МАЪЛУМОТ

Аҳамият беринг

КАРАНТИН ДАВРИДА ЎЗ ФАОЛИЯТИНИ ДАВОМ ЭТТИРАЁТГАН НОТАРИУСЛАР ҲАҚИДА МАЪЛУМОТ

КАРАНТИН ДАВРИДА ЎЗ ФАОЛИЯТИНИ ДАВОМ ЭТТИРАЁТГАН НОТАРИУСЛАР ҲАҚИДА МАЪЛУМОТ


Т/р

Нотариал идора номи

Нотариус Ф.И.Ш.

Қорақалпоғистон Республикаси

1.

Нукус шаҳар 6-сон ДНИ

Аметова Арухан Нурланмуратовна

2.

Тахиатош тумани ДНИ

Камалова Клара Пазылбековна

3.

Қонликўл тумани ДНИ

Туремуратов Берикбай Надирбаевич

4.

Чимбой тумани 1-сон ДНИ

Нажимов Исламбек Караматдинович

5.

Қораўзак тумани ДНИ

Файзуллаев Айбек Хамидуллаевич

6.

Қўнғирот тумани 1-сон ДНИ

Қурбанов Даврон Муратбаевич

7.

Мўйноқ тумани ДНИ

Уразбаев Дарьябай Ансатбаевич

8.

Амударё тумани 2-сон ДНИ

Хожаметов Баҳадир Абдуллаевич

9.

Беруний тумани 2-сон ДНИ

Атажанов Алишер Юлдашевич

10.

Тўрткўл тумани 1-сон ДНИ

Атажанов Анвар Абдуллаевич

Андижон вилояти

1.

Андижон шаҳар 1-сон ДНИ

Мадаминов Нодирбек Насирбекович

2.

Андижон шаҳар 11-сон ДНИ

Қурбонов Чирмашбой Жуманович

3.

Андижон туман 3-сон ДНИ

Абдурахмонов Исроил Икрамович

4.

Асака туман 3-сон ДНИ

Исломов Илхом Абдуманнобович

5.

Балиқчи туман 1-сон ДНИ

Шокиров Отабек Тўйчибоевич

6.

Булоқбоши туман ДНИ

Қахрамонов Махмуджон Акрамович

7.

Марҳамат туман 1-сон ДНИ

Усмонов Азизбек Тулкинович

8.

Отинкўл туман 1-сон ДНИ

Қўйлиев Жавлонбек Рахмоналиевич

9.

Пахтаобод туман 2-сон ДНИ

Мирзаев Отабек Турғунбоевич

10.

Қўрғонтепа туман 3-сон ДНИ

Мамадалиев Бегзод Баходиржонович

11.

Жалақудуқ туман 2-сон ДНИ

Рахимиов Шерзодбек Юнусжанович

12.

Хўжаобод туман 2-сон ДНИ

Мухитдинов Шавкатбек Буриевич

13.

Шаҳрихон туман 4-сон ДНИ

Ибрагимов Бахтиёр Абдувахобович

14.

Бўз туман ДНИ

Мўйдинов Муқимжон

15.

Избоскан туман ДНИ

Ботиров Сирожиддин Қандилович

16.

Улуғнор туман ДНИ

Абдуллаев Муроджон Исроилович

Бухоро вилояти

1.

Бухоро шаҳар 3-сон ДНИ

Зияев Отабек Исматович

2.

Бухоро туман ДНИ

Аслонова Марьям Искандаровна

3.

Шофиркон туман 2-сон ДНИ

Мўминов Бобур Сайиджонович

4.

Ғиждувон туман 2-сон ДНИ

Муллаев Меҳриддин Махмудович

5.

Когон шаҳар ДНИ

Гуламов Нодиршох Собирович

6.

Олот туман ДНИ

Муродова Ойдина Саъдуллаевна

7.

Ромитан туман 2-сон ДНИ

Ҳалимова Соҳиба Салимовна

8.

Қоракўл туман 1-сон ДНИ

Рустамов Алишер Нарзуллаевич

Жиззах вилояти

1.

Шароф Рашидов туман 1-сон ДНИ

Аширкулова Феруза Ҳамзаевна

2.

Зафаробод туман ДНИ

Завқиев Нурқул Лапасович

3.

Зомин туман 1-сон ДНИ

Бердияров Баходир Мажитович

4.

Жиззах шаҳар 3-сон ДНИ

Абдурахманов Сахиб Абдурахманович

5.

Мирзачўл туман 1-сон ДНИ

Хайдаров Абдурафиқ Расулович

6.

Пахтакор туман 1-сон ДНИ

Муллабоева Раъно Қодировна

7.

Фориш туман ДНИ

Холматов Валисток Усманович

8.

Янгиобод туман ДНИ

Ғаппаров Олимжон Маллабекович

Қашқадарё вилояти

1.

Қарши шаҳар 3-сон ДНИ

Узаков Юлдош Хўжамқулович

2.

Қарши туман ДНИ

Пирматов Асрор Аскаралиевич

3.

Косон туман 2-сон ДНИ

Розиков Нурали Тураевич

4.

Касби туман ДНИ

Худойбердиев Жўра Қуйсинович

5.

Нишон туман 1-сон ДНИ

Зарипов Акмал Анварович

6.

Деҳқонобод туман ДНИ

Жабборов Аброр Дилшодович

7.

Ғузор туман 2-сон ДНИ

Хамраев Илёс Музаффарович

8.

Чироқчи туман 2-сон ДНИ

Шаймардонов Аббос Турғун ўғли

9.

Яккабоғ туман 1-сон ДНИ

Тўраева Дилафрўз Сезановна

10.

Китоб туман 1-сон ДНИ

Чариев Қаҳрамон Тухтаевич

11.

Қамаши туман 1-сон ДНИ

Маматов Мардон Суюнович

12.

Шаҳрисабз туман 1-сон ДНИ

Жамолова Дилнавоз Амировна

13.

Шаҳрисабз шаҳар 2-сон ДНИ

Меликова Дилфуза Неъматжоновна

14.

Муборак туман ДНИ

Оқмаматова Гавхар Хайитовна

15.

Миришкор туман ДНИ

Хамидов Фахриддин Абдурахмонович

Навоий вилояти

1.

Навоий шаҳар 1-сон ДНИ

Муқимов Каримбек Улуғбекович

2.

Навоий шаҳар 5-сон ДНИ

Мукумов Умиджон Собиржанович

3.

Зарафшон шаҳар 1-сон ДНИ

Усенов Мейрбек Абаевич

4.

Кармана туман 2-сон ДНИ

Мухаммедов Баҳодир Алиевич

5.

Қизилтепа туман 1-сон ДНИ

Эргашев Тоҳир Султонович

6.

Хатирчи туман 2-сон ДНИ

Рўзиқулов Қаҳрамон Хидирович

7.

Учқудуқ туман 1-сон ДНИ

Хамроев Тавакал Наврўзович

Наманган вилояти

1.

Наманган шаҳар 4-сон ДНИ

Рахманов Хабибулло Носирович

2.

Наманган туман 2-сон ДНИ

Исмаилов Шавкатжон Эргашевич

3.

Мингбулоқ туман ДНИ

Олимов Абдубанно Ноъмонжон ўғли

4.

Чуст туман 1-сон ДНИ

Турдалиев Мирзаали Имомали ўғли

5.

Поп туман 3-сон ДНИ

Сотимов Юсуф Муйдинович

6.

Чортоқ туман 1-сон ДНИ

Сайдуллаев Фахриддин Файзуллаевич

7.

Уйчи туман 2-сон ДНИ

Хакимов Алимардон Собитхожаевич

8.

Косонсой туман 2-сон ДНИ

Орипов Камолдин Акрамович

9.

Учқўрғон туман 1-сон ДНИ

Иброхимов Алишер Маъмуржон ўғли

Самарқанд вилояти

1.

Самарқанд шаҳар 4-сон ДНИ

Курбанов Рустам Рахимқулович

2.

Самарқанд шаҳар 5-сон ДНИ

Рахманов Сарвар Негматиллоевич

3.

Самарқанд шаҳар 11-сон ДНИ

Джураев Мубин Немаджанович

4.

Самарқанд туман 1-сон ДНИ

Абдуллаев Нодир Джамолиддинович

5.

Тайлоқ туман 2-сон ДНИ

Хасанов Аловиддин Гиёсиддин ўғли

6.

Ургут туман 2-сон ДНИ

Хурсандов Фурқат Абдусаттарович

7.

Жомбой туман 2-сон ДНИ

Азизов Джахонгир Илхомович

8.

Булунғур туман 1-сон ДНИ

Салимов Атабек Мамаюсупович

9.

Оқдарё туман 1-сон ДНИ

Бекмухамедов Афзал Акмалович

10.

Оқдарё туман 2-сон ДНИ

Садуллаев Жамшидхон Сафохонович

11.

Иштихон туман 2-сон ДНИ

Бахромов Шерзод Ўктамович

12.

Каттақўрғон шаҳар 1-сон ДНИ

Ботиров Озод Комилджонович

13.

Каттақўрғон шаҳар 2-сон ДНИ

Шарипов Элёр Толибджанович

14.

Пастдарғом туман 2-сон ДНИ

Ахатов Ўлмас Тўраевич

15.

Пастдарғом туман, 4-сон ДНИ

Сувонов Фахриддин Низомиддинович

16.

Пайариқ туман 1-сон ДНИ

Ортикбоев Азиз Азаматович

17.

Нарпай туман ДНИ

Эшниёзов Дилшод Қурбонович

18.

Нарпай туман ДНИ

Курбонов Азизжон Рўзиевич

19.

Нуробод туман ДНИ

Абдуллаев Кахрамон Обидович

Сурхондарё вилояти

1.

Термиз шахар 2-сон ДНИ

Бобоқулов Ҳамро Худойқулович

2.

Термиз туман ДНИ

Чориев Алик Усмонович

3.

Ангор туман 1-сон ДНИ

Усмонов Алишер Рустамович

4.

Шеробод туман 2-сон ДНИ

Рустамов Лазиз Рустамович

5.

Бойсун туман ДНИ

Шоймардонов Файзилло Амирович

6.

Бандихон тумани ДНИ

Холмонов Кенжабой Култураевич

7.

Қизириқ туман 1-сон ДНИ

Шойимов Баходир Рахматович

8.

Музработ туман ДНИ

Темиров Диловар Рустамович

9.

Жарқўрғон туман 2-сон ДНИ

Элмуродов Бахром Гаппарович

10.

Қумқўрғон туман 3-сон ДНИ

Абдиназаров Алишер Менгали ўғли

11.

Шўрчи туман 3-сон ДНИ

Намозов Нодир Исмоилович

12.

Олтинсой туман 2-сон ДНИ

Ўрозов Абдувохид Норбоевич

13.

Денов туман 4-сон ДНИ

Мирзаев Абдумалик Элмуротович

14.

Сариосиё туман 1-сон ДНИ

Джумаев Даврон Хушбоқович

15.

Узун туман 1-сон ДНИ

Сиддиқов Нўмонжон Муҳаммаджонович

Сирдарё вилояти

1.

Гулистон шаҳар 1-сон ДНИ

Хатамов Икром Қудратович

2.

Янгиер шаҳар 2-сон ДНИ

Мансуров Асқар Асатуллаевич

3.

Ширин шаҳар ДНИ

Шукуров Мирзоулуғбек Музаффар ўғли

4.

Сирдарё туман 3-сон ДНИ

Исламова Барно Тўҳтамуродова

5.

Боёвут туман 2-сон ДНИ

Норқулов Шовкат

6.

Сайхунобод туман ДНИ

Ботиров Комил Файзуллаевич

7.

Сардоба туман ДНИ

Рахимов Олим Абдувосилович

8.

Мирзаобод туман 2-сон ДНИ

Эгамбердиев Нурбек Хошимбек ўғли

9.

Оқолтин туман ДНИ

Тошхўжаева Нодира Носировна

Фарғона вилояти

1.

Фарғона шаҳар 8-сон ДНИ

Сапаев Улуғбек Нуруллаевич

2.

Фарғона шаҳар 11-сон ДНИ

Қодиров Жахонгир Қодиржон ўғли

3.

Қўқон шаҳар 4-сон ДНИ

Сабиров Хамид Хасанович

4.

Марғилон шаҳар 3-сон ДНИ

Исраилов Хуршид Мухаммаджонович

5.

Қувасой шаҳар 2-сон ДНИ

Мирзаев Салимжон Сотволдиевич

6.

Бешариқ тумани 2-сон ДНИ

Бойматов Рахимжон Рашидович

7.

Боғдод тумани ДНИ

Қобилов Улуғбек Тожибоевич

8.

Бувайда тумани 1-сон ДНИ

Исмоилов Элёр Алиқўзиевич

9.

Олтиариқ тумани 2-сон ДНИ

Нишонов Хуршид Валишерович

10.

Қўштепа тумани 1-сон ДНИ

Хомидов Иқбол Абдисаломович

11.

Риштон туман 1-сон ДНИ

Жўраев Шерзод Мухиддинович

12.

Сўх тумани ДНИ

Юнусов Хуршед Обиджонович

13.

Тошлоқ туман 1-сон ДНИ

Абдуллаев Сардорбек Маъмурович

14.

Учкўприк тумани 2-сон ДНИ

Эргашев Махмуджон Жумаевич

15.

Фарғона тумани 1-сон ДНИ

Хакимов Дилшодбек Шухратович

16.

Фурқат тумани ДНИ

Мадумаров Нодирбек Шерқўзиевич

17.

Ўзбекистон тумани ДНИ

Тожиматов Ахаджон Носирович

Хоразм вилояти

1.

Боғот тумани 1-сон ДНИ

Бобожонов Улуғбек Шарифович

2.

Гурлан тумани 1-сон ДНИ

Мадаминов Шокир Машарипович

3.

Урганч тумани 1-сон ДНИ

Рахимов Журат ,Джалоладдинович

4.

Қўшкўпири тумани 1-сон ДНИ

Машарипов Дилшод Юсупбоевич

5.

Хазорасп тумани 2-сон ДНИ

Матякубов Дилмурод Султанович

6.

Хонка тумани 3-сон ДНИ

Султанов Акбар Бахтиёр ўғли

7.

Хива шахар 1-сон ДНИ

Юсупов Бахтиёр Баходирович

8.

Хива туман ДНИ

Хаджиев Лазиз Атажанович

9.

Шовот туман 1-сон ДНИ

Худайберганов Шерипбой Собирович

10.

Янгиариқ туман 2-сон ДНИ

Каримов Умидбек Бекжон ўғли

11.

Янгибозор туман ДНИ

Казаков Бахтиёр Нуруллаевич

12.

Урганч шаҳар 6-сон ДНИ

Курязов Кувондик Бахрамович

13.

Урганч шаҳар 12-сон ДНИ

Мактёқубов Жасурбек Шоназарович

Тошкент вилояти

1.

Ангрен шаҳар 4-сон ДНИ

Ниязов Умид Ирисматович

2.

Бекобод шаҳар 1-сон ДНИ

Абдухаликов Одил Абдунишанович

3.

Бекобод туман 2-сон ДНИ

Шахмаев Жахонгир Тўлқунович

4.

Бўка туман 2-сон ДНИ

ЁқубоваШахноза Хакимовна

5.

Бўстонлиқ туман 1-сон ДНИ

Дуйсенова Земзегуль Анаркуловна

6.

Бўстонлиқ туман 1-сон ДНИ

Халилова Гульсара Сиражиддиновна

7.

Зангиота туман7-сон ДНИ

Османова Зулфие Энверовна

8.

Қибрай тумани 7-сон ДНИ

Абдурахимова Матлюба Каримовна

9.

Қуйичирчиқ туман 1-сон ДНИ

Сотволдиев Режавали Рожиевич

10.

Олмалиқ шаҳар 6-сон ДНИ

Турғунова Феруза Нуридиновна

11.

Оққўрғон туман 1-сон ДНИ

Хатамов Хасан Матқаюмович

12.

Нурафшон шаҳар ДНИ

Тургунов Зафар Бахтиярович

13.

Пискент туман ДНИ

Исломбеков Шухрат

14.

Чиноз туман2-сон ДНИ

Хатамова Гулирух Фархадовна

15.

Чирчиқ шаҳар 1-сон ДНИ

Чумарина Римма Асватовна

16.

Чирчиқ шаҳар 1-сон ДНИ

Усмонов Дилшод Усмонхон ўғли

17.

Янгийўл туман 1-сон ДНИ

Таджибаева Алма Абдуракиповна

Тошкент шаҳар

1.

Сергели тумани 1-сон ДНИ

Хатамов Комил

2.

Учтепа тумани 10-сон ДНИ

Худайбердиев Шухрат Журабекович

3.

Чилонзор тумани 3-сон ДНИ

Холбаев Ғолибжон Хумайдуллаевич

4.

Юнусобод тумани 3-сон ДНИ

Ормонов Баходиржон Мустафакулович

5.

Юнусобод тумани 2-сон ДНИ

Ахмедова Дилбархон Даврановна

6.

Яккасарой тумани 10-сон ДНИ

Шарипова Ирода Нематовна

7.

Яшнобод тумани 7-сон ДНИ

Ёқубов Дониёрбек Мансурбек ўғли